Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Fakt" z turystycznymi dodatkami do trzech kolejnych wydań

Dołączane do "Faktu" mapy z poradnikami zawierają m.in. listę miejsc wartych zwiedzania (fot.Tabea Damm/Unsplash

Od poniedziałku przez trzy kolejne dni do "Faktu" (Ringier Axel Springer Polska) będą dołączone mapy drogowe Polski z lokalizacjami parków narodowych, atrakcji turystycznych i hoteli.

Od poniedziałku przez trzy kolejne dni do "Faktu" (Ringier Axel Springer Polska) będą dołączone mapy drogowe Polski z lokalizacjami parków narodowych, atrakcji turystycznych i hoteli.

Dziś dodano część "Morze", jutro będą to "Góry", a w środę - "Mazury". Gazeta z mapą kosztuje 3,80 zł (bez - 2,20 zł).
Dziennik kontynuuje też letni cotygodniowy cykl "Kocham Polskę" - w piątkowym wydaniu publikuje opisy najciekawszych regionów i zakątków kraju.

Z kolei Polska Press zaplanowała specjalne wydania bezpłatnej gazety "Naszemiasto.pl" przeznaczone dla turystów. W lipcu pojawią się mutacje tytułów wychodzących w Koszalinie, Szczecinie i Słupsku: "Naszemiasto.pl Dziwnów - Dziwnówek" - 22 lub 25 lipca, "Naszemiasto.pl Koszalin", ukazujące się w Ustroniu Morskim, Gąskach, Sarbinowie, Mielnie oraz Łazach - 24 lipca, "Naszemiasto.pl Świnoujście - Międzyzdroje" - 28 lipca, "Naszemiasto.pl Słupsk", wychodzące w Ustce, Rowach, Łebie i Jarosławcu - 30 lipca i "Naszemiasto.pl Kołobrzeg" - 31 lipca. Wydania będą rozdawane przy głównych zejściach na plaże.

O podróżach pisze też "Gazeta Wyborcza" (Agora) - cykl "Miasto na jedną noc" ukazuje się w piątki, soboty i poniedziałki.

(KRY, 12.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.