Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Medonet współtworzy kwartalnik "Newsweek Zdrowie"

"Newsweek Zdrowie" jest częścią portfolio działu Newsweek Brand Extension w Ringier Axel Springer Polska

7 lipca na rynek trafił nowy numer kwartalnika "Newsweek Zdrowie", który powstał we współpracy z Medonet.pl. To pierwsze wydanie magazynu przygotowane przez obie redakcje. 

W bieżącym wydaniu, obok autorskich materiałów opracowanych przez redakcję "Newsweek Zdrowie", będzie m.in. omówienie Narodowego Testu Zdrowia Polaków 2021, czyli badania na temat zdrowia Polaków, przeprowadzonego przez Medonet.

- Chcemy pokazać, że internet i prasa mogą się skutecznie uzupełniać, w dalszej perspektywie naszej współpracy pojawi się wspólna oferta sprzedażowa dla partnerów reklamowych – mówi Iwona Zabielska-Stadnik, redaktorka naczelna "Newsweek Zdrowie".

"Newsweek Zdrowie" obok magazynów "Psychologia", "Psychologia Dziecka" i "Psychologia Nastolatka", stanowi część portfolio działu Newsweek Brand Extension w Ringier Axel Springer Polska. Kwartalnik "Newsweek Zdrowie" kosztuje 16,99 zł. Oprócz salonów prasowych można go czytać dzięki subskrypcjom Newsweek.pl i Mediaklub.pl.

Według danych Mediapanelu w maju br. serwis Medonet.pl odwiedziło 10,38 mln użytkowników.

(BAE, 07.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.