Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Influencerzy rozmawiają o pieniądzach w akcji społecznej ING Banku Śląskiego

Odcinki publikowane będą na kanale ING Banku Śląskiego na YouTubie (screen YouTube.com/ING Polska)

ING Bank Śląski startuje z cyklem filmów "Porozmawiajmy o pieniądzach”, w których biorą udział youtuberzy Karol Paciorek, Red Lipstick Monster i Martin Stankiewicz oraz gamer Izak.

Historie prezentowane przez influencerów są pretekstem do poruszenia tematów finansowych, które "najbardziej stresują Polaków w trakcie rozmów ze znajomymi czy rodziną". Bank liczy, że w ten sposób zachęci młode osoby do otwartych rozmów o pieniądzach. Komunikację zaplanowano na pół roku. Odcinki publikowane będą na kanale ING Banku Śląskiego na YouTubie (dostępne są już pierwsze dwa). 

Za koncept kreatywny, dobór i zakontraktowanie twórców odpowiada agencja Fantasyexpo, a za nagrania i postprodukcję dom produkcyjny Rhythm przy współpracy z Fantasyexpo. Inicjatywa powstaje przy udziale agencji Gong i MullenLowe MediaHub.

(IKO, 06.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.