Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Raport o stanie świata" zebrał ponad milion złotych na Patronite.pl

Obecnie "Raport o stanie świata" w Patronite.pl wspiera 5,38 tys. patronów (screen YouTube.com/Dariusz Rosiak)

"Raport o stanie świata" Dariusza Rosiaka w serwisie Patronite.pl zebrał dotychczas ponad milion złotych.

Obecnie "Raport o stanie świata" w Patronite.pl wspiera 5,38 tys. patronów, którzy miesięcznie wpłacają 81 tys. zł. Zbiórka na "Raport o stanie świata" w Patronite.pl wystartowała w lutym 2020 roku, po tym jak Polskie Radio nie przedłużyło z Rosiakiem wygasającej z końcem stycznia umowy. Podcast ruszył 7 marca 2020 roku. 

W ramach "Raportu o stanie świata" powstają cztery formaty: "Raport o stanie świata", "Raport na dziś", "Raport o książkach" i "Specjały raportu".

Początkowo na redakcję "Raportu o stanie świata" składała się trzyosobowa grupa: Dariusz Rosiak (autor i prowadzący), Agata Kasprolewicz (wydawczyni) i Kris Wawrzak (realizator). Obecnie w redakcji są również: Beata Mączka (redaktorka mediów społecznościowych i strony internetowej), Wojtek Wieman (redaktor strony), Anna Dudzińska (reporterka), Tomasz Rożek (prowadzący rubrykę o nauce), Adrian Bąk (reporter i wydawca), Bartosz Panek (reporter).

"Raport o stanie świata" najwygodniej słuchać na stronie raportostanieswiata.pl, jest dostępny na większości popularnych platform podcastowych. Najnowszy odcinek na YouTube ma prawie 6 tys. wyświetleń. Audycja jest dziesiątym najczęściej słuchanym podcastem na Spotify.

(BAE, 29.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.