Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Goździalska z Superstacji zadebiutuje w Polsat Sport

Monika Goździalska w Superstacji prowadzi "Z pierwszej strony" (screen: YouTube/Superstacja)

Prezenterka Monika Goździalska zadebiutuje na antenach Polsat Sport. Dotychczas była związana z Superstacją.

Goździalska poprowadzi gale federacji Babilon MMA. Pierwsza z jej udziałem będzie transmitowana 25 czerwca w Polsacie Sport Fight i Super Polsacie. Prezenterka będzie prezenterką głównej gali. Drugim prowadzącym jest Krzysztof Skrzypek.

Jak mówi "Presserwisowi" Iwona Krześnik, menedżerka prezenterki, to początek dłuższej współpracy Moniki Goździalskiej przy galach Babilon MMA. 

Prezenterka odchodzi z Superstacji, która 18 czerwca wyemituje ostatni program na żywo. Monika Goździalska pozostaje jednak w Grupie Polsat. Nie będzie zaangażowana w Wydarzenia 24, ale pracuje nad nowym projektem m.in. dla Ipli.

Goździalska jest związana z Superstacją od maja 2020 roku. W tej stacji prowadzi program "Z pierwszej strony". Wcześniej była dyrektorką zarządzającą kanału TO!TV i prezeską wydawnictwa Extra Media. Prowadziła cykl „Kulinarny zawrót głowy” w „Dzień dobry Polsko” w TVP 1.

(MNIE, 16.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.