Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Oskarżony o molestowanie Kevin Spacey wraca do gry

Kevin Spacey zagrał w pięciu sezonach "House of Cards" (screen YouTube.com/Kevin Spacey)

Amerykański aktor Kevin Spacey, który wielokrotnie został oskarżony o molestowanie seksualne, po ponad trzech latach przerwy w zawodzie zagra we włoskim filmie Francesco Nero „L'uomo Che Disegno Dio”.

Spacey wcieli się w postać detektywa, który zajmuje się sprawą niewidomego mężczyzny, niesłusznie oskarżonego o pedofilię (w tej roli Francesco Nero). Amerykańskiemu aktorowi partneruje Vanessa Redgrave, żona reżysera. „Jestem bardzo zadowolony, że Kevin zgodził się wystąpić w moim filmie. Uważam go za wielkiego aktora i nie mogę doczekać się startu filmu” - powiedział Francesco Nero w rozmowie z ABC News.

W listopadzie 2017 roku twórcy "House of Cards" - w związku z zarzutami o molestowanie seksualne kierowanymi pod adresem Spaceya - zdecydowali o czasowym zawieszeniu produkcji serialu i usunięciu aktora z jego obsady. W szóstym sezonie serialu w centrum akcji znalazła się Claire Underwood (żona Franka Underwooda granego przez Spaceya). Kevin Spacey dwukrotnie zdobył Oskara.

(IKO, 24.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.