Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kania zacznie objazd oddziałów Polska Press od południowej Polski

Dorota Kania od 1 kwietnia jest członkinią zarządu Polska Press (screen: YouTube/Dorota Kania)

Dorota Kania, od niedawna członkini zarządu Polska Press, na pierwszym spotkaniu z redaktorami naczelnymi tytułów zapowiedziała objazd oddziałów wydawnictwa. Pierwszymi punktami mają być Kraków i Lublin.

Dorota Kania od 1 kwietnia wchodzi w skład zarządu Polska Press. Jest odpowiedzialna za pion redakcyjny spółki. - Na razie nie planuję żadnych zmian personalnych, chcę pojeździć po oddziałach i poznać specyfikę pracy. Na pewno nie zamierzam zarządzać z Warszawy. Sama stąd nie pochodzę, więc wiem, jak bardzo ważne są gazety regionalne - mówiła wtedy "Press".

W poniedziałek odbyło się pierwsze spotkanie Kani z naczelnymi tytułów Polska Press. - Króciutko poinformowała, że będzie objeżdżać redakcje. Wskazała, że zacznie na południu Polski, potem będzie informowała, co dalej – mówi "Press" jeden z naczelnych. Inny dodaje, że objazd ma zacząć się od Krakowa i Lublina. Jak poinformowali nas pracownicy krakowskiej redakcji, Kania do stolicy Małopolski ma zawitać jeszcze w tym bądź w przyszłym tygodniu.

Dorota Kania wczoraj nie chciała z nami rozmawiać. Nie wiadomo, czy swoje plany zmieni pod wpływem wczorajszej decyzji sądu o wstrzymaniu transakcji sprzedaży Polska Press Orlenowi.

Polska Press wydaje w Krakowie "Dziennik Polski" i "Gazetę Krakowską", a w Lublinie - "Kurier Lubelski".

(JSX, PTD, 13.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.