Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 25, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarze dla Zdrowia nagrodzili Dziennikarzy Medycznych Roku

Ogłoszenie laureatów odbyło się w piątek (screen: PAP-mediaroom.pl)

Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia po raz 12. wręczyło nagrody Dziennikarz Medyczny Roku.

Tytułami Dziennikarz Medyczny Roku 2020 za audycje radiowe nagrodzono Ewę Podolską z Tok FM (w kategorii publicystyka) i Barbarę Kozłowską z Polskiego Radia Rzeszów (kategoria news). Natomiast za program telewizyjny otrzymali je: Wioletta Długosz-Leończuk z TVP 3 Warszawa (kategoria news) i Jacek Michalak z TVP 3 Poznań (kategoria publicystyka).

Dziennikarzem Medycznym Roku 2020 za artykuły prasowe jest Wojciech Moskal ("Gazeta Wyborcza"), a za artykuły internetowe - Zbigniew Wojtasiński (Serwis Naukowy PAP, mZdrowie.pl).

Tytułem honorowym Mistrza Internetowego Przekazu wyróżniony został zespół Medonet.pl, a Mistrza Telewizyjnego Przekazu - Piotr Poraj-Poleski (TVP 2), Maria Zawała wraz z zespołem "Kierunek Zdrowie" (TVS) oraz Małgorzata Wiśniewska (Studiomed TV).

Wyróżnieniem Edukator Zdrowia uhonorowana została Anna Pawłowska (TVP 3).

Specjalne wyróżnienie i tytuł honorowy Herkules Pióra za całokształt pracy, profesjonalizm, dziennikarską rzetelność i wytrwałość w wieloletnim wskazywaniu na konieczność reformy ochrony zdrowia w Polsce otrzymała Elżbieta Cichocka-Bójko ("Gazeta Wyborcza"). 

(KOZ, 25.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.