Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Koszur zarządza agencją Emlab za Wojciecha Małysza

Zarządzanie Emlabem przejęła Anna Koszur (fot. materiały prasowe)

Wojciech Małysz, dotychczasowy dyrektor zarządzający agencji Emlab, zakończył pracę w firmie. Zarządzanie agencją przejęła Anna Koszur, łącząca tę funkcję z zarządzaniem Scholz & Friends Warszawa.

Nie jest planowany wybór nowej osoby, która przejęłaby obowiązki Małysza. Operacyjne prace teamu eventowego prowadzi Aleksandra Sternicka jako business director.

Wojciech Małysz nie zdradza konkretów swojej nowej pracy. - Współpracuję z Legią Warszawa w obszarze aktywacji marketingowej skierowanej do młodszej społeczności - mówi Małysz. - Na ten moment nie mogę powiedzieć więcej, pracuję nad wprowadzeniem na rynek nowej marki. Dopiero po jej debiucie podam szczegóły - dodaje.

Małysz Emlabem zarządzał prawie cztery lata, wcześniej był new business directorem w Live i account managerem w Havas Sport & Entertainment.

(AMS, 12.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.