Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Nawrot dziennikarzem i wydawcą Sport.interia.pl

Radosław Nawrot od 1995 roku pracuje w poznańskiej "Gazecie Wyborczej" (fot. materiały prasowe)

Radosław Nawrot od początku przyszłego roku będzie dziennikarzem i wydawcą serwisu sportowego portalu Interia.pl (Cyfrowy Polsat).

"Pozyskanie Radka to w mojej opinii jeden z najważniejszych transferów nie tylko w historii serwisu sportowego, ale też całej Interii" - mówi cytowany w komunikacie Michał Białoński, szef serwisu Sport Interia. Jak dodaje, dzięki Nawrotowi Interia zaoferuje użytkownikom "nie tylko najlepszy w kraju serwis poświęcony Lechowi Poznań", ale wzbogaci także inne, nie tylko piłkarskie, serwisy.

Interia rozwija serwis sportowy, od października do redakcji dołączyło 11 dziennikarzy, m.in. Dariusz Wołowski z "Gazety Wyborczej", Dariusz Ostafiński i Kamil Hynek z WP Sportowe Fakty. Serwis współpracuje też z dziennikarzami i ekspertami telewizji Polsat Sport.

Nawrot z końcem grudnia rozstaje się z poznańską "Gazetą Wyborczą", z którą związany był przez ostatnie 25 lat. Jest autorem wielu książek o tematyce sportowej.

Jak wynika z danych Mediapanel, w listopadzie serwis Sport.interia.pl odwiedziło 2,68 mln użytkowników, serwis miał 10,52 proc. zasięgu.

(JSX, 15.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.