Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Wołowski przechodzi z "Gazety Wyborczej" do Interii

Dariusz Wołowski już wcześniej pracował w Interii przez kilka lat. Relacjonował dla niej m.in. Euro 2012 i Puchar Świata w skokach narciarskich w 2010 roku (fot. materiały prasowe)

Wraz z nowym rokiem do redakcji serwisu sportowego Interii dołączy Dariusz Wołowski, przez lata związany z "Gazetą Wyborczą".

Wołowski będzie pisał głównie o piłce nożnej, ale też o skokach narciarskich i himalaizmie. 

Dziennikarz już wcześniej pracował w Interii. Z portalem był związany przez ponad cztery lata od 2009 roku. W tym czasie relacjonował m.in. Euro 2012 i Puchar Świata w skokach narciarskich w 2010 roku. W 2013 roku wrócił do "Gazety Wyborczej", w której wcześniej pracował przez prawie 20 lat.

W ostatnim czasie Interia, którą w lipcu od Bauer Media Group przejął Polsat, postawiła na rozwój serwisu sportowego. W listopadzie do Interia.sport.pl dołączyła grupa dziennikarzy specjalizujących się w żużlu, a w październiku rozpoczęła się stała współpraca z dziennikarzami oraz ekspertami z telewizji Polsat Sport.

Według danych Mediapanelu w listopadzie serwis Sport.interia.pl odwiedziło 2,68 mln użytkowników, a jego zasięg wyniósł 9,22 proc.

(BAE, 11.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.