Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 08, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artegence pozycjonuje treści Expandera

Artegence stworzyła dla Expandera platformą komunikacyjną pt. "Kredyty to nasza bajka" (screen YouTube.com/Expander - Ekspert Finansowy)

Expander, marka operująca na rynku pośrednictwa finansowego, chce zoptymalizować pozycjonowanie swoich treści w internecie. To zadanie powierzyła Artegence.

Współpraca Artegence z Expanderem rozpoczęła się na początku 2020 roku - wówczas agencji powierzone zostało utworzenie strategii komunikacji dla działań wizerunkowych, taktycznych i w mediach społecznościowych. Artegence stworzyła dla Expandera platformą komunikacyjną pt. "Kredyty to nasza bajka".

Obecnie współpraca została bez przetargu poszerzona o obsługę z zakresu SEM i SEO. W ramach działań SEO agencja stworzyła strategię dla marki Expander, co ma pomóc w tworzeniu treści na stronę internetową klienta, które łatwiej dotrą do zainteresowanych przez ich lepsze pozycjonowanie. Działania te wspierane są ruchem płatnym, remarketingiem oraz web-analityką.

 

(AMS, 08.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.