Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przegladsportowy.pl za paywallem

Pierwszy miesiąc subskrypcji kosztuje 9,90 zł (screen Przegladsportowy.pl)

Przegladsportowy.pl (RAS Polska) dołącza do grona serwisów z płatnymi subskrypcjami cyfrowymi. To kolejny, obok Newsweek.pl, Forbes.pl, Fakt24.pl, Autoświat.pl oraz Komputerswiat.pl, serwis Ringier Axel Springer Polska z ofertą treści płatnych.

Subskrybenci będą mieli dostęp do treści drukowanego wydania "Przeglądu Sportowego", dodatków – "Ligowy Weekend", "Magazynu Lig Zagranicznych", "Przegląd Sportowy Historia" – a także felietonów, artykułów oraz reportaży dziennikarzy i ekspertów sportowych.

Pierwszy miesiąc subskrypcji dla nowych użytkowników serwisu Przegladsportowy.pl kosztuje 9,90 zł. Każdy kolejny będzie dostępny w cenie 19,90 zł. 

Przegladsportowy.pl to pierwszy serwis sportowy, który przeszedł na model subskrypcyjny. W zeszłym tygodniu Newonce.sport zapowiedział, że w 2021 roku zamknie swoje treści za paywallem. 

https://www.press.pl/tresc/64022,newonce_sport-z-nowa-aplikacja_-zapowiada-platne-subskrypcje

Jak wynika z danych Mediapanelu, w październiku serwis Przegladsportowy.pl odwiedziło 1,7 mln użytkowników, a jego zasięg wyniósł 5,86 proc.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 04.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.