Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Malicki za Tomasza Machałę szefem WP Pilot

Marcin Malicki do WP dołączył w lutym tego roku (screen YouTube.com/Telewizja wPolsce)

Nowym szefem serwisu WP Pilot będzie Marcin Malicki, który do tej pory zajmował stanowisko data-performance-insights & business development directora w Wirtualnej Polsce. 

Marcin Malicki oficjalnie obejmie stanowisko szefa WP Pilot w styczniu 2021 roku. Jak zaznacza w rozmowie z "Pressem", chce kontynuować działania, które prowadził do tej pory w WP Pilot Tomasz Machała. W związku ze zmianami w strukturach WP dotychczasowy szef serwisu WP Pilot Tomasz Machała obejmie funkcję prezesa serwisu turystycznego Nocowanie.pl. 

Marcin Malicki do WP dołączył w lutym tego roku. Wcześniej również pracował w WP na stanowisku homepages & publishing platforms directora, z którego w 2017 roku zrezygnował i przeszedł do państwowego telekomu. W Exatelu pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Malicki pracował także w TVN jako online technology unit director oraz wykładowca w SWPS.

(BAE, 01.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.