Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sigma Bis przejęła budżet mediowy PZU

Za budżet mediowy PZU do niedawna odpowiadała agencja Carat Polska (fot. materiały prasowe)

Należąca do Grupy PZU i PKN Orlen agencja mediowa Sigma Bis od połowy września planuje media dla PZU. Klienta tego straciła agencja Carat Polska (Dentsu Aegis Network).

Do zadań Sigmy Bis należy m.in. planowanie strategii mediowych, zakup czasu i przestrzeni reklamowej (w Polsce i za granicą), bieżący monitoring i rozliczanie kampanii, a także zakup i optymalizacja mediów offline i online w ramach prowadzonych przez PZU kampanii.

PZU podkreśla, że współpraca z Sigmą Bis "zwiększy efektywność działań w obszarze marketingu i reklamy oraz pozytywnie wpłynie na synergię działań największych polskich spółek".

Przez ostatni rok za budżet mediowy PZU odpowiadała agencja Carat Polska. W działającej od roku agencji Sigma Bis firma ubezpieczeniowa PZU ma 34 proc. udziałów, a PKN Orlen 66 proc. Od marca br. Sigma Bis obsługuje także Orlen.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 17.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.