Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gameset reprezentuje twórcę e-sportowego Jactrolla

Jactroll jest graczem „League of Legends” (fot. materiały prasowe)

Agencja marketingu gamingowego Gameset (grupa LTTM) nawiązała współpracę z Jakubem Skurzyńskim, e-sportowcem, znanym w sieci jako Jactroll.

Jactroll jest graczem „League of Legends” (występuje w lidze LEC). Jest pierwszym e-sportowcem, który jest reprezentowany przez Gameset (w agencji zrzeszeni są gamerzy). W ramach nawiązanej współpracy Gameset odpowiada za wizerunek e-sportowca, a także za rozwój i monetyzację jego kanałów na YouTube, Twitch oraz profili na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Po stronie agencji za współpracę z Jactrollem odpowiada Michał Sutryk z zespołu talent managerów (zespół kierowany jest przez Michała Kołodzieja).

„Rozwój managementu zawodników esportowych to kolejny krok w realizacji strategii Gameset, która na celu ma profesjonalizację tej części rynku, wsparcie młodych talentów oraz rozszerzenie oferty dla naszych klientów. Poza projektami z influencerami gamingowymi coraz chętniej podejmują oni współpracę z zawodnikami esportowymi w Polsce i na świecie” - komentuje Michał Kołodziej, business development partner w Gameset.

(IKO, 15.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.