Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN opóźnia emisję jednej z jesiennych nowości

Nowy program ma być gotowy na początku listopada (fot. materiały prasowe)

W październikowej ramówce TVN nie znalazł się reality show „Tacy sami”, jedna z nowości w jesiennej ofercie stacji. Trwają nad nim jeszcze prace.

Produkcja miała być nadawana w poniedziałki o 22.30 (od 5 października), ale w tym paśmie pokazywany będzie program Doroty Szelągowskiej "Totalne remonty Szelągowskiej”. O 21.30 oglądać można „Projekt Lady”, który początkowo nie był przewidziany w jesiennej ramówce. Program „Tacy sami” miał trafić do innego pasma.

- Program Fremantle’a nie znalazł się w październikowej ramówce. Trwają prace nad nim i jest to bardziej skomplikowane przedsięwzięcie, niż nam się początkowo wydawało. Nie chcemy ich na siłę przyspieszać, w przypadku takiego programu pośpiech byłby złym doradcą. Nie mamy zresztą dużej presji, skoro zdecydowaliśmy się wprowadzić w poniedziałkowe wieczory „Projekt Lady” - informuje Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN Discovery Polska. - „Tacy sami” mają być gotowi na początek listopada, w zależności od rozwoju sytuacji będziemy decydować, jakie miejsce dla nich znajdziemy w ramówce.

W programie „Tacy sami” co tydzień widzowie zobaczą spotkanie dwóch rodzin z różnych światów, członkowie lepiej sytuowanej pomogą drugiej stanąć na nogi.

(KOZ, 15.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.