Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Play jako ostatni telekom obniża stawki połączeń z Białorusią

Play zapowiedział, że jeśli trudna sytuacja komunikacyjna związana z protestami na Białorusi będzie się przedłużać, to przedłuży okres promocyjnej oferty połączeń (screen YouTube.com/ Tut.by Политика)

Play dołącza do reszty polskich operatorów komórkowych i obniża ceny połączeń z Białorusią. 

Obniżka obejmuje wszystkie połączenia wykonywane z telefonów komórkowych w sieci Play na białoruskie numery stacjonarne i komórkowe. Nowe stawki za połączenia międzynarodowe z Białorusią dotyczą wszystkich klientów sieci.

Stawka za połączenia w ramach promocji wyniesie 1 zł brutto. To dwukrotna obniżka w stosunku do standardowej stawki w obecnych ofertach abonamentowych. Takie rozwiązanie nie wymaga dodatkowej aktywacji po stronie użytkownika i będzie działać automatycznie we wszystkich ofertach sieci Play.

Oferta będzie obowiązywała do 15 września. Operator dopuszcza jednak możliwość jej wydłużenia, jeśli trudna sytuacja komunikacyjna związana z wydarzeniami na terenie Białorusi będzie się przedłużać.

Operatorzy komórkowi Plus, T-Mobile i Orange już wcześniej obniżyli stawki za połączenia głosowe Polski z Białorusią.

(BAE, 01.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.