Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Sierpień 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agencja MSL otwiera biuro na Ukrainie

Sebastian Stępak zarządza hubem MSL w Europie Środkowo-Wschodniej (fot. materiały prasowe)

Agencja MSL z Grupy Publicis  otworzyła biuro na Ukrainie. Jest ono częścią hubu w Europie Środkowo-Wschodniej zarządzanego przez biuro w Warszawie, którym kieruje Sebastian Stępak, CEO MSL CEE.

Biurem MSL Ukraina zarządza Olena Sukhanova, która objęła stanowisko dyrektor zarządzającej. Jej dotychczasowe doświadczenie to działania wizerunkowe dla lokalnych i globalnych marek, m.in.: Kimberly Clark, PepsiCo, Ferrero, Toyota, Lexus, BNP Paribas Bank i Vodafone.

"Z perspektywy MSL Ukraina to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Otwarcie biura w Kijowie daje nam wyjątkową możliwość poszerzenia zakresu specjalistycznych usług komunikacyjnych oferowanych lokalnym klientom" – mówi Sebastian Stępak, CEO MSL CEE.

MSL w regionie ma biura w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Słowenii, a teraz również na Ukrainie.

(AMS, 13.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.