Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Pietrewicz redaktor prowadzącą serwis Vogue.pl

Katarzyna Pietrewicz jest związana z "Vogue Polska" od 2018 roku (fot. materiały prasowe)

Katarzyna Pietrewicz została redaktor prowadzącą serwis Vogue.pl (Visteria). Będzie odpowiadać za pracę redakcji online, realizację strategii kontentowej i współpracę z pozostałymi działami wydawnictwa.

Katarzyna Pietrewicz z "Vogue Polska" jest związana od początku jego działalności w 2018 roku. Pracowała jako redaktorka Vogue.pl, była też zaangażowana w projekty specjalne i budowanie nowych kanałów social media marki. Teraz obejmie nowe stanowisko w redakcji. Pietrewicz będzie raportować do dyrektor wydawniczej Hanny Rydlewskiej.

W kwietniu Visteria z powodu epidemii zdecydowała o reorganizacji struktury, integrując w większym stopniu print i digital. Wydawnictwo obniżyło czasowo pensje pracownikom, nie informowało jednak o wysokości obniżek.

Od września "Vogue Polska" planuje powrót do miesięcznego cyklu wydawniczego. Visteria w kwietniu zdecydowała się na zmianę cyklu z racji ograniczonego dostępu do punktów sprzedaży prasy spowodowanego epidemią. Majowo-czerwcowe wydanie magazynu ukazało się 28 kwietnia. Wakacyjne wydanie tradycyjnie jest łączone (lipiec-sierpień).  

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 21.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.