Dział: INTERNET

Dodano: Maj 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mateusz Borek zorganizuje galę bokserską w Hotelu Arłamów

Mateusz Borek o planowanej gali poinformował w programie „W ringu” na kanale firmy Etoto w serwisie YouTube.com (screen: YouTube.com/ETOTO TV)

Spółka MB Promotions, której szefem jest dziennikarz sportowy Mateusz Borek, organizuje 20 czerwca w Hotelu Arłamów galę bokserską. Transmisja z wydarzenia może trafić do internetu w systemie pay-per-view (PPV).

Mateusz Borek o planowanej gali poinformował w programie „W ringu” na kanale firmy Etoto w serwisie YouTube.com. W jej trakcie planowanych jest sześć walk z udziałem polskich pięściarzy. Jak przyznał Borek, z powodu skomplikowanych przepisów związanych z pandemią koronawirusa na dziś nie wiadomo, czy gala odbędzie się w hotelu, czy na zewnątrz.

Trwają też ustalenia dotyczące transmisji. - Nie mam na razie w tej kwestii nic wiążącego do powiedzenia. Rozważam różne możliwości. Kanał Sportowy bądź PPV w internecie są realnymi opcjami - odpowiedział Borek na pytania „Presserwisu” w tej sprawie. Konkretne ustalenia powinny być znane na początku czerwca.

Mateusz Borek to wieloletni komentator sportowy Polsatu Sport. Nadal wiąże go umowa z tą stacją, ale jak przyznał, „szef nie korzysta z moich usług”. Od kilku lat  zajmuje się m.in. organizowaniem bokserskich gal. Obecnie zaangażowany jest w Kanał Sportowy w serwisie YouTube.com, który tworzy wspólnie z Michałem Polem, Krzysztofem Stanowskim i Tomaszem Smokowskim.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 14.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.