Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karol Wlazło został prezesem śląskiego oddziału Polska Press Grupy

Karol Wlazło od 1 maja obejmie nowe obowiązki (fot. materiały prasowe)

Po 25 latach z Polska Press rozstaje się Zenon Nowak, prezes oddziału śląskiego. Zastąpi go Karol Wlazło, obecnie dyrektor ds. dystrybucji w firmie.

Karol Wlazło obowiązki prezesa śląskiego oddziału Polska Press Grupy (wydającego m.in. "Dziennik Zachodni", Dziennikzachodni.pl, lokalne Naszemiasto.pl, magazyn "Strefa Biznesu") przejmie od 1 maja. Równolegle nadal będzie pełnił funkcję dyrektora ds. dystrybucji.

Dotychczasowy prezes Zenon Nowak rozstaje się z firmą po 25 latach pracy, z tego 13 na stanowisku szefa śląskiego oddziału. Wcześniej był m.in. dyrektorem marketingu. Jak informuje Polska Press Grupa, postanowił odejść z firmy i poświęcić się nowym wyzwaniom.

Przeczytaj też: Polska Press Grupa zmienia zasady obniżki wynagrodzeń

Karol Wlazło z mediami jest związany od 1992 roku. Był dziennikarzem Polskiego Radia w Opolu, dyrektorem marketingu „Nowej Trybuny Opolskiej", zarządzał spółkami wydającymi „Głos Szczeciński", „Głos Pomorza" i „Głos Koszaliński". Od 2008 roku zajmuje się projektami poligraficznymi, wydawniczymi i doradczymi. Był też członkiem zarządu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w latach.

(KCZ, 29.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.