Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Bugalski i Paweł Drozd odchodzą z Trójki

Dariusz Bugalski i Paweł Drozd wypowiedzenia złożyli w poniedziałek (fot. archiwum prywatne)

Dziennikarze Dariusz Bugalski i Paweł Drozd rozstają się z Programem Trzecim Polskiego Radia. W poniedziałek obaj złożyli wypowiedzenia.

Dariusz Bugalski w Trójce pracował od 2001 roku. Prowadził m.in. audycje „Klub Trójki”, „Trójka pod Księżycem”, „Wszystko, co najważniejsze” czy „Południk”.

Paweł Drozd w Trójce pracował od 2001 roku. Zajmuje się tematyką podróżniczą i międzynarodową, prowadził m.in. „Świat z lotu Drozda”, „Klub Trójki”, „Śniadanie międzykontynentalne” i „Do południa”. Był trzykrotnie nominowany do nagrody Grand Press w kategorii Reportaż radiowy.

"To trudna decyzja, bo byliśmy razem w Trójce przez ostatnich 19 lat. Ale tych kilka lat ostatnich to były bardzo trudne lata, powiedziałbym nawet, że bolesne. Odchodzę, bo chcę być w zgodzie ze sobą i nie chcę utracić waszego zaufania, na które tak ciężko pracowałem" – powiedział Bugalski w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku. Jak dodał, trzyma kciuki za projekt Radio Nowy Świat, ale nie będzie z nim współpracował.

W ostatnich tygodniach z radiową Trójką rozstali się Dariusz Rosiak, Anna Gacek, Wojciech Mann, Jan Emil Młynarski, Gabriela Kulka, Jan Chojnacki oraz Wojciech i Bartosz Waglewscy.

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(JSX, 27.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.