Dział: RADIO

Dodano: Marzec 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Młynarski odchodzi z Trójki

"Przychodzą w życiu chwile gdy po prostu trzeba być przyzwoitym i solidarnym" - napisał Jan Młynarski na Facebooku (screen YouTube.com/Polskie Radio)

Po prawie trzech latach współpracę z radiową Trójką kończy muzyk Jan Młynarski, autor audycji "Dancing, salon, ulica z Janem Młynarskim". To kolejne odejście ze stacji w ostatnich dniach. Twórcy profilu Ratujmy Trójkę na Facebooku organizują akcję protestacyjną.

"Z wielkim i szczerym żalem podjąłem decyzję o rozstaniu z falami Trójki" - poinformował Jan Młynarski na Facebooku. "Wiem, że wielu moich odbiorców poczuje się opuszczonych, ale przychodzą w życiu chwile gdy po prostu trzeba być przyzwoitym i solidarnym. Jest mi smutno, bo pokochałem radio i pragnąłbym by kwitło wspierane siłą radiowej rodziny, bo uważam, że radiowcy to rodzina. Nauczyłem się tego z biegiem czasu. Tej rodziny będzie mi brakować. Liczę na to, że zrozumiecie moją decyzję. Do usłyszenia!" - wyjaśnił muzyk.

Audycja "Dancing, salon, ulica z Janem Młynarskim" zadebiutowała w Trójce w lipcu 2018 roku i była nadawana w niedziele między 13 a 14.

Po tym, jak z Trójką pożegnała się Anna Gacek, ze stacją rozstali się w ostatnich dniach również Wojciech Mann i Gabriela Kulka.

Na profilu Ratujmy Trójkę ogłoszono zbiórkę na akcję protestacyjną w obronie Trójki. Dotychczas zebrano 17 tys. zł. Blisko siedziby rozgłośni stanął już samochód, na którym przez najbliższy rok pojawiać się mają hasła protestacyjne (obecnie "Szczególnie boli nas niszczenie Trójki"). "Zebrane pieniądze posłużą sfinansowaniu kolejnych akcji" - zapowiadają organizatorzy.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 16.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.