Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Down the road" z dodatkowym odcinkiem w TTV, cała seria także w TVN

"Down the road. Zespół w trasie" to program, w którym Przemysław Kossakowski razem z szóstką osób z zespołem Downa wyruszył w podróż dookoła Europy (fot. materiały prasowe)

TTV zrealizuje dodatkowy, 13. odcinek programu "Down the road". Całą serię zobaczą widzowie TVN.

"Down the road. Zespół w trasie" to program, w którym Przemysław Kossakowski razem z szóstką osób z zespołem Downa wyruszył w podróż dookoła Europy.

Jak poinformował nadawca, "powodzenie projektu skłoniło stację do wyprodukowania na zakończenie serii dodatkowego odcinka". Zostanie on pokazany 10 maja pod tytułem "Down the road. Zespół w domu". Przemysław Kossakowski będzie łączył się z bohaterami i ich rodzicami za pomocą wideokonferencji. Sprawdzi, jak oceniają oni udział w programie oraz to, czy coś w ich życiu uległo zmianom po powrocie.

Od 11 maja "Down the road. Zespół w trasie" pokazywać będzie TVN. O 21.30 oglądać będzie można po dwa odcinki programu.

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(KOZ, 22.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.