Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Subskrybcje Newsweek.pl i Forbes.pl w pakiecie z filmami i muzyką

Pod koniec marca RAS Polska rozpoczął oferowanie cyfrowych subskrypcji swoich magazynów z filmami z Vod.pl, a teraz do pakietu dołączył dostęp do serwisu Tidal

Ringier Axel Springer Polska oferuje subskrypcję cyfrową serwisów Newsweek.pl i Forbes.pl w pakiecie z filmami z serwisu Vod.pl i dostępem do muzycznego serwisu streamingowego Tidal.

Pod koniec marca RAS Polska rozpoczął oferowanie cyfrowych subskrypcji swoich magazynów z filmami z Vod.pl, a teraz do pakietu dołączył dostęp do serwisu Tidal. W ramach subskrypcji Newsweek.pl abonenci mają dostęp do treści Newsweek.pl, tygodnika "Newsweek Polska" i jego magazynów ("Newsweek Historia", "Slow", "Living", "Psychologia", "Zdrowie", "Smart Travelling"), archiwalnych treści i newsletterów publicystów tytułu. Przy wyborze miesięcznej subskrypcji w cenie 19,90 zł za pierwszy miesiąc i 24,90 zł za kolejne użytkownik otrzymuje kod na jeden film w serwisie Vod.pl i dostęp do usługi Tidal Premium przez 90 dni. W abonamencie półrocznym (119,90 zł za pierwsze sześć miesięcy, 129,90 zł za kolejne) – kody na dwa filmy w Vod.pl i dostęp do usługi Tidal Hi-Fi przez 90 dni, a w rocznym (229 zł za pierwszy rok, 249 zł za kolejne) – kody na trzy filmy w Vod.pl i dostęp do usługi Tidal Hi-Fi przez 90 dni.

W ramach subskrypcji Forbes.pl użytkownicy mają dostęp do wszystkich treści Forbes.pl, miesięcznika "Forbes Polska", magazynu "Forbes Women", tłumaczeń tekstów amerykańskiego Forbes.com, archiwalnych treści i Forum Ekspertów magazynu "Forbes". Przy zakupie miesięcznej subskrypcji za 19,90 zł abonenci otrzymają kod do wybranego filmu z oferty Vod.pl i dostęp do Tidal Premium przez 90 dni, w przypadku abonamentu rocznego (199 zł za pierwszy rok, 239 zł za kolejne) - kody na trzy filmy w Vod.pl i dostęp do Tidal Hi-Fi przez 90 dni.

Subskrypcja Tidal Premium kosztuje 19,99 zł miesięcznie, a Tidal Hi-Fi - 39,99 zł miesięcznie.

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(JSX, 17.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.