Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa Empik chce wesprzeć branżę eventową

#BiletWsparcia ma pomóc branży eventowej (fot. materiały prasowe)

Platformy sprzedażowe Going i Empik Bilety (należą do Grupy Empik) rozpoczęły akcję fundraisingową, w ramach której chcą wesprzeć finansowo branżę eventową, która ucierpiała w wyniku pandemii koronawirusa.

Akcja polega na tym, aby za pośrednictwem aplikacji Going kupić symboliczny #BiletWsparcia w cenie co najmniej 10 zł. Kupujący może wybrać inicjatywę, którą chce wesprzeć. Pieniądze trafią do organizatorów wydarzeń kulturalnych, w tym do agencji koncertowych, a także artystów, bookerów, klubów i domów kultury lub didżejów. Lista wspieranych projektów jest otwarta. Zakupiony #BiletWsparcia nie tylko wspiera branżę eventową, ale jest jednocześnie bonem, który w przyszłości będzie uprawniał m.in. do zniżek.

„W tych bardzo trudnych dla branży chwilach apelujemy do wszystkich, którzy kochają spędzać wolny czas kulturalnie, na mieście – zostańmy teraz w domach, ale nie zapominajmy o tych, którzy dali nam tak wiele radości” - podkreśla w komunikacie Anna Maria Żurek, COO Going.

Galeria: AD WO/MAN 2019 - fotogaleria

(IKO, 06.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.