Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Darmowy czas antenowy w CNN, BBC i Euronews na komunikaty o koronawirusie

Pierwszą organizacją, która weźmie udział w inicjatywie, jest WHO (fot. materiały prasowe)

CNN, BBC i Euronews przekażą 50 mln dolarów czasu antenowego organom zajmującymi się ochroną zdrowia na promocję istotnych informacji mających na celu zwalczanie globalnego kryzysu zdrowotnego wywołanego pandemią koronawirusa.

Udostępniony w ramach inicjatywy darmowy czas antenowy pozwoli wesprzeć główne organizacje międzynarodowe oraz krajowe ministerstwa zdrowia w przekazywaniu informacji dla ochrony obywateli oraz powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa.

Kampanie prowadzone w ramach współpracy będą emitowane zarówno w telewizji, jak i internecie, z możliwością dostosowania komunikatów do określonych regionów i krajów.

Pierwszą organizacją, która weźmie udział w inicjatywie, jest Światowa Organizacja Zdrowia. Kampania WHO zostanie wyemitowana przez wszystkich trzech nadawców i ma być oparta na siedmiu krokach, które pozwolą zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa.

(KOZ, 03.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.