Dział: RADIO

Dodano: Marzec 25, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Waglewscy odchodzą z radiowej Trójki

Wojciech Waglewski i jego syn Bartosz prowadzili audycję od listopada 2008 roku (fot. Jakub Kaminski/East News)

Wojciech Waglewski i Bartosz Waglewski, autorzy audycji "Magiel Wagli", kończą współpracę z radiową Trójką.

"Nasza wspólna przygoda pt. »Magiel Wagli« dobiegła końca. Było nam niezmiernie miło gościć w Państwa domach" - poinformował na Facebooku Wojciech Waglewski. "Odejście 5 fantastycznych dziennikarzy i współpracowników redakcji muzycznej mocno zubożyło ofertę programową...międzypokoleniową i międzygatunkową dotąd. Sposób rozstania się z Anią w niezwykle wielkopańskim i dość osobliwym jak na nasze rozumienie dobrych manier stylu do tego kompletnie nieuzasadnione umocniło nas w przekonaniu o konieczności odejścia" - napisał muzyk.

Press

(screen: Facebook.com/Magiel Wagli)

Wojciech Waglewski i jego syn Bartosz Waglewski zaczęli prowadzić "Magiel Wagli" w radiowej Trójce w listopadzie 2008 roku. Wcześniej współpracowali z radiem Roxy FM (Grupa Radiowa Agory).

Ostatnio z anteny Trójki zniknęli Wojciech Mann, Anna Gacek, Jan Chojnacki, Jan Młynarski i Gaba Kulka.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(KOZ, 25.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.