Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 19, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mann: mój materiał został zmanipulowany, i to tendencyjnie

Wojciech Mann 11 marca poinformował o swoim odejściu z radiowej Trójki (screen: Facebook.com/@wojciechmannofficial)

Po odejściu z radiowej Trójki Wojciech Mann stał się aktywny w mediach społecznościowych. Wydaje m.in. kolejne oświadczenia dotyczące swojego rozstania z rozgłośnią.

W nagraniu zamieszczonym w niedzielę Mann powiedział: "Gdybym w tej chwili miał się odnieść do ogólnej sytuacji, jaka panuje, to musiałbym to zrobić skrótowo. A brzmiałoby to, powiedzmy sobie otwarcie tak, że w dupie to mam. Auf Wiedersehen". 

W nagraniu opublikowanym w środę na Facebooku dziennikarz mówi: "Doszły mnie z pewnych źródeł głosy, że moje poprzednie oświadczenie było pełne niejasności, nieeleganckich wyrażeń, oraz że mój appearance, czyli wygląd, pozostawiał sporo do życzenia. W tej sytuacji chciałbym bardzo stanowczo powiedzieć, że tamten materiał został zmanipulowany, i to tendencyjnie. Mało tego - wyjęty z kontekstu, co jest stałą praktyką pewnych kół". Mann zaznaczył, że "kiedy ma już prawo wypowiedzieć pełnymi zdaniami opinię na temat sytuacji, dementując tamte nieelegancko przygotowane materiały", chciałby "wrócić do podsumowania" i zakończył: "Biorąc pod uwagę ogólną sytuację, mam wszystko w dupie.".

11 marca Wojciech Mann poinformował o swoim odejściu z radiowej Trójki, gdzie pracował przez ponad 50 lat. W rozmowie z Onetem przyznał: "Decyzja ma związek ze wszystkim, ale oczywiście też z tym, jak potraktowano Anię". Kilka dni wcześniej z radiem rozstała się Anna Gacek, która z Trójką związana była 19 lat.

Założony przed dziennikarza przed kilkoma dniami profil Wojciech Mann Official na Facebooku miał już w czwartek w południe prawie 95 tys. polubień. Konto na Instagramie obserwowało ponad 41 tys. użytkowników.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 19.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.