Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Mann założył profile na Facebooku i Instagramie

Wojciech Mann na pierwszym nagraniu na Instagramie podziękował kolegom i słuchaczom z "prawdziwej Trójki" (fot. Piotr Molecki/East News)

Wojciech Mann, który odszedł z radiowej Trójki, założył profile na Facebooku i Instagramie.

Na Instagramie nagrał dwa filmy. Na pierwszym podziękował kolegom i słuchaczom z "prawdziwej Trójki". W drugim nagraniu stwierdził: "Gdybym w tej chwili miał odnieść się do ogólnej sytuacji, jaka panuje, to musiałbym to zrobić skrótowo, a brzmiałoby to powiedzmy sobie otwarcie tak, że w dupie to mam. Auf wiedersehen". Z kolei na Facebooku skomentował skecz w programie kabaretowym Polsatu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziękuję

Post udostępniony przez Wojciech Mann (@wojciechmannofficial)

Profil Wojciech Mann Official na Facebooku miał już wczoraj wieczorem prawie 44 tys. polubień. Konto na Instagramie obserwowało ponad 21 tys. użytkowników.

Wyświetl ten post na Instagramie.

na dobry sen

Post udostępniony przez Wojciech Mann (@wojciechmannofficial)

Wojciech Mann z radiową Trójką pożegnał się po ponad 50 latach pracy. Odszedł po tym, jak z radiem rozstała się Anna Gacek. Piotr Bukartyk, który gościnnie występował w audycji Manna w Trojce, zapowiedział przeniesienie się z nim na YouTube.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 17.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.