Temat: pożegnanie

Dział: PRASA

Dodano: Luty 25, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Wojciech Potocki, redaktor naczelny "Gazety Pomorskiej"

"Gazeta Pomorska" (Polska Press Grupa) poinformowała o śmierci swojego redaktora naczelnego. Wojciech Potocki zmarł w wieku 63 lat.

Wojciech Potocki był naczelnym "Pomorskiej" od 2009 roku. Wcześniej także związany był z tytułami regionalnymi. W latach 1990-2000 pełnił funkcje najpierw zastępcy, a potem redaktora naczelnego "Kuriera Porannego" w Białymstoku, od 2000 do 2006 roku był redaktorem naczelnym "Nowej Trybuny Opolskiej", w latach 2006-2009 pracował jako kierownik projektów w dziale rozwoju redakcyjnego Orkla Press Polska/Media Regionalne i był odpowiedzialny za rozwój dzienników grupy.

Obowiązki redaktora naczelnego "Gazety Pomorskiej" pełni od 1 stycznia 2020 r. Tomasz Pietraszak, jednocześnie zastępca redaktora naczelnego ds. multimediów w "Expressie Bydgoskim" i "Nowościach Dzienniku Toruńskim" (wszystkie dzienniki należą do Polska Press Grupa).

(PAZ, MNI, 25.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.