Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w Superstacji: nowe pozycje w ramówce i więcej programu na żywo

Paulina Koziejowska poprowadzi program "SuperShow" (fot. materiały prasowe)

Superstacja od poniedziałku wydłuża czas nadawania programów na żywo z trzech do pięciu godzin. W ramówce znajdą się nowe pozycje: "SuperTemat", "SuperInterwencje" i "SuperShow".

Od końca września 2019 roku telewizja nadawała premierowy program między godz. 14 a 17. Teraz emitowany będzie od 13 do 18.

Paulina Koziejowska poprowadzi program "SuperShow" (od poniedziałku do piątku o 14), w którym porozmawia ze znanymi osobami i komentatorami życia towarzyskiego.

"SuperInterwencje" (od poniedziałku do piątku o 15) będą przeglądem materiałów o charakterze interwencyjnym i konsumenckim. Widzowie zobaczą reportaże przygotowywane przez zespół Superstacji, a także materiały z programów interwencyjnych Polsat News. Gospodarzami będą m.in. Sylwia Madejska i Weronika Korol.

Trzecia nowość to "SuperTemat" (od poniedziałku do piątku o 17), który poprowadzi Agnieszka Ludwisiak-Wypior. W studiu porozmawia z zaproszonymi gośćmi - bohaterami przedstawianych historii.

W ramówce Superstacji widzowie zobaczą również serwis informacyjny „SuperNews” o 13 i 16, a także przegląd najciekawszych plotek ze świata show-biznesu w programie „SuperGwiazdy” o 13.30 i 16.30.

W styczniu zespół Superstacji przeniósł się do siedziby Telewizji Polsat przy ul. Ostrobramskiej 77. Stąd też nadawane są programy na żywo stacji.

W 2019 roku udział Superstacji w rynku wyniósł 0,12 proc., co oznaczało spadek z 0,15 proc. w 2018 roku (dane Nielsen Audience Measurement)

(KOZ, 03.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.