Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Oglądalność programu Eryka Mistewicza poniżej średniej Polsat News

Widownia programu Eryka Mistewicza dochodzi do 98,2 tys. widzów (fot. Polsatnews.pl)

Średnio 82,6 tys. widzów ogląda w Polsat News "Debaty tygodnia. Wszystko, co najważniejsze", które prowadzi Eryk Mistewicz.

Program zadebiutował w Polsat News 4 stycznia i nadawany jest co sobota o 20.30. Premiera przyciągnęła 74,7 tys. widzów. Jak na razie najwięcej widzów zgromadziło ostatnie wydanie z 25 stycznia - 98,2 tys. widzów.

Polsat News, emitując "Debaty tygodnia. Wszystko, co najważniejsze", ma średnio 0,56 proc. udziału w rynku - znacznie mniej niż TVP Info (2,83 proc.) i TVN 24 (2,12 proc.). W grupie komercyjnej udział kanału jest jeszcze niższy i wynosi 0,47 proc.

Prowadzony przez Eryka Mistewicza program notuje wyniki poniżej średniej dobowej Polsat News. W tygodniu 20-26 stycznia udział kanału wyniósł 1,27 proc.

Program powstaje we współpracy z miesięcznikiem "Wszystko Co Najważniejsze" - Mistewicz jest prezesem wydającego tytuł Instytutu Nowych Mediów.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 30.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.