Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 08, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Kołsut w dziale sportowym "Rzeczpospolitej"

Kamil Kołsut do końca stycznia pracuje w WP Sportowe Fakty (screen: YouTube/ WP SportoweFakty)

Kamil Kołsut ma być korespondentem "Rzeczpospolitej" (Gremi Media) na letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio. Dziennikarz dołączy do działu sportowego dziennika w lutym, zastąpi Piotra Żelaznego.

Kołsut jest dziennikarzem WP Sportowe Fakty, w 2016 roku był korespondentem z igrzysk olimpijskich i mistrzostw Europy w piłce ręcznej, a w 2017 roku z mistrzostw świata w piłce ręcznej, prowadzi też m.in. program "Kierunek Dakar".

Dziennikarz przejmie obowiązki Piotra Żelaznego, który w listopadzie zdecydował, że opuści "Rz" i skupi się na własnej działalności. Żelazny był wicenaczelnym działu sportowego. Jak mówi "Presserwisowi" szef działu Mirosław Żukowski, na razie nie wiadomo, kto go zastąpi na tym stanowisku.

Jak wynika z danych ZKDP, w listopadzie 2019 roku średnia sprzedaż ogółem "Rz" wyniosła 42 807 egz. (spadek o 4,06 proc. w porównaniu z listopadem 2018 roku).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 08.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.