Temat: Grand Press

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarz Roku zapowiada kolejne filmy

Tomasz Sekielski i jego brat Marek w 2020 roku planują premiery aż trzech filmów dokumentalnych (fot. Adam Kozak/"Press")

Tomasz Sekielski, laureat nagrody Grand Press w kategorii Reportaż TV/Wideo oraz zdobywca tytułu Dziennikarz Roku 2019, opowiada o planach zawodowych na 2020 rok.

Jury konkursu Grand Press oraz kolegia redakcyjne biorące udział w głosowaniu na Dziennikarza Roku docenili film „Tylko nie mów nikomu”, który dziennikarz zrealizował wspólnie z bratem Markiem, dzięki finansowemu wsparciu internautów.

Bracia Sekielscy w 2020 roku planują premiery aż trzech filmów dokumentalnych. - Temat przestępstw seksualnych i pedofilii wśród polskich duchownych chcemy zamknąć filmem, w którym zadamy pytanie o to, co na ten temat wiedział Jan Paweł II, co z tą wiedzą robił, jak reagował, a jeśli nie reagował, to dlaczego oraz co wiedziało jego otoczenie. Myślę, że rzeczy, które pokażemy, odbiją się szerokim echem nie tylko w Polsce - zapowiada Tomasz Sekielski.

⇒ Zobacz też: Pełna lista nagrodzonych w Grand Press 2019

(PAZ, 10.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.