Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dzienniki szykują wydania specjalne i dodatki na święta

"Rzeczpospolita", "Gazeta Wyborcza", "Przegląd Sportowy", "Fakt" i "Super Express" będą ukazywać się we wszystkie dni robocze w okresie świątecznym (fot. Pixabay)

"Dziennik Gazeta Prawna" (Infor Biznes) ukaże się w specjalnym wydaniu na święta. Świąteczne i noworoczne dodatki planuje "Gazeta Wyborcza" (Agora).

"Dziennik Gazeta Prawna" w poniedziałek 23 grudnia ukaże się w specjalnym wydaniu na święta, będzie miał ponad 120 stron. Kolejne wydanie pojawi się po tygodniu, w poniedziałek 30 grudnia.

"Gazeta Wyborcza" pojawi się w Wigilię (z dodatkiem "Wyborcza na święta"), kolejne wydania ukażą się 27 i 28 grudnia. 30 grudnia "GW" ukaże się z dodatkiem o zmianach cen w 2020 roku, następnego dnia z dodatkiem "Turning Points" stworzonym we współpracy z redakcją "New York Times", a 2 stycznia z zeszytem o tym, jakie zmiany czekają nas w 2020 roku.

"Rzeczpospolita" (Gremi Media), "Przegląd Sportowy" i "Fakt" (oba Ringier Axel Springer Polska) oraz "Super Express" (ZPR Media) będą ukazywać się we wszystkie dni robocze w okresie świąt - także 24 i 27 grudnia.

(JSX, 09.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.