Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Tylko nie mów nikomu” najpopularniejszym wideo w polskim YouTube w 2019 roku

Film "Tylko nie mów nikomu" powstał dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie crowdfundingowym Patronite.pl (screen YouTube/SEKIELSKI)

Dokument braci Sekielskich zajął pierwsze miejsce w rankingu YouTube Rewind dotyczącym najpopularniejszych materiałów niemuzycznych w 2019 roku.

„Tylko nie mów nikomu” wyświetlono od majowej premiery ponad 23 mln razy. Jego twórcy odebrali  za ten film m.in. Nagrodę Radia ZET im Andrzeja Woyciechowskiego oraz znaleźli się na liście Bloomberg 50 z najważniejszymi osobami mijającego roku.

Press

Problemy społeczne poruszyły też inne filmy, które znalazły się w zestawieniu.  Internauci docenili również twórcę kanału Reżyser Życia. Jego film „Nastolatka w ciąży/Teen pregnancy” znalazł się na szóstym miejscu. Obraz to historia licealistki, która zachodzi w ciążę i jest przekonana, że nie ma na kogo liczyć – ani na chłopaka, ani na rodziców.

Listę 10 najpopularniejszych filmów na YouTube zamknął reportaż Bartka Czukiewskiego z kanału Bez Planu – „Dzielnica prostytucji w Bogocie - Kolumbia”, w którym podróżnik, z pomocą polskiej wolontariuszki Ani, pokazuje widzom jedne z najniebezpieczniejszych miejsc południowoamerykańskiej stolicy.

Spośród teledysków najchętniej oglądano „Ona by tak chciała (Explicit)” autorstwa Ronnie Ferrari. W pierwszej piątce znalazły się także materiały na kanałach: Daj to głośniej („Mama ostrzegała”), Fit (Tymek „Rianman Fit. Trill Pem, Tede”), Renesans (Tymek (Poza kontrolą” oraz CleoVEVO (Cleo „Za krokiem Krok”).

Press

(PAZ, 05.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.