Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Listopad 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radwańska w radzie nadzorczej agencji public relations TopLevelTennis.com

Urszula Radwańska jest profesjonalną tenisistką (screen YouTube/Wirtualna Polska)

Agencja public relations Thunderbolt SA (wcześniej Compress SA) zmieniła nazwę na TopLevelTennis.com. Do jej rady nadzorczej weszła tenisistka Urszula Radwańska.

Urszula Radwańska od 2005 roku jest profesjonalną tenisistką (jest m.in. zwyciężczynią jednego turnieju WTA w grze podwójnej i reprezentantką kraju w Pucharze Federacji). To siostra Agnieszki Radwańskiej, byłej tenisistki. 

Na początku listopada agencja zapowiadała, że rozszerzy profil działalności i rozpocznie prace nad budową platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której będą publikowane filmy szkoleniowe o tematyce tenisowej z udziałem gwiazd światowej klasy.

TopLevelTennis jest spółką notowaną na rynku NewConnect. Do czerwca większościowym udziałowcem spółki (wtedy nazywała się Compress) była Gremi Media, właściciel "Rzeczpospolitej", która sprzedała wszystkie swoje udziały w niej za cenę 420 tys. zł. Nabyli je January Ciszewski i Artur Górski - główni akcjonariusze holdingu Premium Fund.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 28.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.