Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Golińska odchodzi z Wirtualnej Polski

Małgorzata Golińska do Wirtualnej Polski przeszła we wrześniu ubiegłego roku. Jej obowiązki przejmie Anna Gumkowska (z prawej) (fot. materiały prasowe)

Dotychczasowa szefowa serwisów lifestylowych Wp.pl (Grupa Wirtualna Polska) Małgorzata Golińska z końcem roku pożegna się z portalem. Jej obowiązki przejmie Anna Gumkowska, która połączy tę funkcję z zarządzaniem obszarem kultura i rozrywka.

Małgorzata Golińska do Wirtualnej Polski przeszła we wrześniu ubiegłego roku z Kino Polska TV (jednocześnie z Mikołajem Kunicą, który od niedawna jest w RASP szefem Business Insidera). Wcześniej pracowała m.in. w ZPR Media jako wiceprezes i dyrektor zarządzający. Golińska do końca roku będzie przekazywać obowiązki i wspierać zarządzanie serwisami.

Jej następczyni Anna Gumkowska pracę w WP zaczęła w styczniu 2019 roku. Wcześniej związana była m.in. z Gazeta.pl jako Head of Video&Lifestyle, obecnie jest też ekspertem IAB Polska oraz arbitrem Komisji Etyki Reklamy.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 25.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.