Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 19, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Golińska i Mikołaj Kunica w pionie wydawniczym Wirtualnej Polski

Małgorzata Golińska objęła stanowisko dyrektor zarządzającej obszaru lifestyle i zdrowie w Wirtualnej Polsce. Z kolei Mikołaj Kunica został dyrektorem zarządzającym oraz redaktorem naczelnym obszaru biznes. To nowo utworzone stanowiska. 

Oboje będą odpowiedzialni za rozwój, przygotowanie i realizowanie strategii dla podlegających im serwisów oraz zarządzanie nimi.

Golińska będzie odpowiadać m.in. za WP abcZdrowie, WP Turystyka, WP Kuchnia i WP Kobieta. Redaktor naczelną obszaru lifestyle i zdrowie została Paulina Gumowska, która ostatnio pełniła obowiązki naczelnej WP Kobieta.

Kunica przejmie zarządzanie serwisami Money.pl oraz WP Finanse. Nino Dżikija, dotychczas redaktor naczelna tych serwisów, została jego zastępczynią.

Małgorzata Golińska do Wirtualnej Polski przechodzi z Kino Polska TV, gdzie od lutego tego roku pełniła funkcję pełnomocnika zarządu ds. kanałów naziemnych. Wcześniej pracowała w ZPR Media jako wiceprezes i dyrektor zarządzający. Była dyrektor wydawniczą "Super Expressu", potem odpowiadała za telewizyjne produkcje rozrywkowe wszystkich kanałów grupy oraz za wprowadzenie na rynek kanału muzycznego Polo TV. Była również dyrektor zarządzającą bezpłatnej gazety codziennej „Metropol” oraz pracowała w Mindshare Polska jako media group manager.

Mikołaj Kunica przez ostatnie cztery lata pracował jako dyrektor ds. komunikacji. Najpierw w Polskich Inwestycjach Rozwojowych (obecnie Polski Fundusz Rozwoju), a później w Grupie Ergo Hestia. Wcześniej, przez ponad 20 lat, pracował w mediach. Był reporterem m.in. „Wiadomości” TVP, „Faktów” TVN i sekcji polskiej BBC. W TVN CNBC był m.in. szefem zespołu reporterów.

(PD, 19.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 19, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tokfm.pl z podcastami m.in. o historii, psychologii i ekonomii

Swoje podcasty na Tokfm.pl mają m.in. Hanna Zielińska i Rafał Hirschl (fot. materiały prasowe)

Radio Tok FM przygotowało nową ofertę podcastów dostępnych wyłącznie na stronie Tokfm.pl. Codziennie w portalu publikowane są podcasty m.in. o tematyce historycznej, ekonomicznej, nowych technologii i psychologii.

Redakcja Tok FM każdego dnia tworzy podcasty swoich audycji antenowych, które następnie są udostępniane na stronie Tokfm.pl i w aplikacji mobilnej. Od marca tworzone są specjalne podcasty na potrzeby serwisu Tokfm.pl, dostępne do odsłuchania codziennie po południu.

Od września w poniedziałki publikowane są dwa podcasty: o nowych technologiach „Szeruj.to” Karola Jurgi oraz ekonomiczny "Cotygodniowe podsumowanie roku - ranking Rafała Hirscha". We wtorki podcast poradnikowy dla rodziców "Dorosłe dzieci" Hanny Zielińskiej. W środy w ramach programu "Nasze wewnętrzne konflikty" Cveta Dimitrova i Tomasz Stawiszyński rozmawiają na tematy z dziedziny psychologii i psychoterapii. W czwartkowym "Magazynie miasta" Marta Żakowska, Martyna Obara i Andrzej Celiński przybliżają problemy mieszkańców miast w związku z nadchodzącymi wyborami samorządowymi. W piątki w podcaście historycznym "Lechistan" politolog Adam Balcer oraz dziennikarz Tok FM Paweł Sulik opowiadają o dziedzictwie kulturowym i historycznym Polski z perspektywy współczesnego człowieka.

Według danych PBI/Gemius serwis Tokfm.pl odwiedziło w sierpniu 1,02 mln internautów.

(PD, 19.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.