Temat: Grand Press

Dział:

Dodano: Listopad 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ostatnie godziny przyjmowania zgłoszeń do konkursu Grand Press 2019

Jeszcze tylko do piątku do godz. 20 czekamy na zgłoszenia do konkursu Grand Press 2019.

Prace należy dostarczać osobiście lub kurierem do redakcji magazynu "Press" przy ul. Książęcej 4, 00-498 Warszawa. Przypominamy, że materiały do konkursu Grand Press mogą zgłaszać zarówno redakcje, jak i sami autorzy.

Zgłoszenie musi zawierać dwie kopie pracy podpisane pseudonimem, a w drugiej kopercie wydrukowany Formularz Zgłoszeniowy z danymi autora pobrany ze strony www.grandpress.pl.

W konkursie ocenione zostaną materiały prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe opublikowane albo wyemitowane w mediach, w języku polskim, między 1 listopada 2018 roku a 31 października 2019 roku.

Prace można zgłaszać w kategoriach: News, Dziennikarstwo śledcze, Publicystyka, Reportaż (prasowy/internetowy, radiowy, telewizyjny/wideo), Wywiad, Dziennikarstwo specjalistyczne.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.grandpress.pl. Tam również znajdują się opisy kategorii konkursowych oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KB, 07.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.