Dział: INTERNET

Dodano: Październik 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarce "Tygodnika do Rzeczy" grożono na Facebooku

Kamila Baranowska powiedziała, że w czwartek lub piątek zgłosi sprawę policji (screen: YouTube/OrdoIuris)

Dziennikarce "Tygodnika do Rzeczy" (Orle Pióro) Kamili Baranowskiej na Facebooku groził jeden z użytkowników. Baranowska jego wiadomości pokazała na Twitterze. Zapowiada, że sprawę zgłosi policji.

Kamila Baranowska zamieściła na swoim profilu na Twitterze zrzut ekranu z korespondencji, jaką otrzymała na Facebooku. Nieznany jej mężczyzna napisał m.in. "Uważaj tania korwo bo skaczysz jak tamten śmieć jeb... z gdańska", "Wyp... ci ktoś kiedyś tak bez orientu w twój tepy łeb" i "Uważaj jak będziesz przez pasy" (pisownia oryginalna – red.).

Rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka poradził na Twitterze Baranowskiej, by zgłosiła naruszenie regulaminu administratorowi i złożyła zeznania na policji. -  Zrobię to w czwartek, najpóźniej w piątek rano. Dopiero we wtorek odkryłam tę wiadomość, która wpadła do folderu "Inne" na FB, choć jest z 14 października – powiedziała "Presserwisowi" dziennikarka.

(JSX, 24.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.