Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trwa zbiórka na program o grach wideo nawiązujący do "Escape"

Twórcy "Gamespace" liczą, że ich program z internetu trafi do telewizji (fot. materiały prasowe)

Zespół złożony m.in. z byłych dziennikarzy czasopism "PSX Extreme", "Playstation Magazyn" i popularnej w latach 90. audycji "Escape" zbiera pieniądze na program telewizyjny poświęcony grom wideo - "Gamespace".

Zespół "Gamespace" liczy siedem osób. Zbiórka w serwisie Polakpotrafi.pl ma pozwolić na sfinansowanie 16 odcinków serii. Pierwszy już udostępniono na YouTube.

Twórcy projektu chcą, by program z udziałem popularnego lektora Tomasza Knapika (głosu programu o grach "Escape" emitowanego w latach 90. na antenie Polonii 1) docelowo był emitowany w telewizji. Redakcja zapewnia, że prowadzi w tej sprawie rozmowy z kilkoma nadawcami. Po udostępnieniu odcinka pilotażowego w 2018 roku emisją programu miały być zainteresowane m.in. Polsat Games, Tele 5, Polonia 1, WP TV, TVR, Adventure HD.

Galeria: "Watchmen" w HBO

(MNI, 21.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.