Dział: PRASA

Dodano: Październik 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Żakowski apeluje o wsparcie dla "Press"

Jacek Żakowski (fot. Wojciech Surdziel/ Wosu.pl)

Jacek Żakowski zachęcał w piątkowej porannej audycji Tok FM do wsparcia odbudowy warszawskiej redakcji "Press". Organizowana przez Outriders zbiórka na Facebooku trwa do 17 października.

- Pożar zniszczył w Warszawie redakcję magazynu "Press", bardzo ważnego branżowego ośrodka myśli, think-tanku, ale też samowiedzy środowiska medialnego, o którego zagrożeniach dużo ostatnio mówiliśmy. Można pomóc. Na Facebooku trwa zbiórka pieniędzy na odbudowę redakcji "Pressu" i "Presserwisu". Bardzo wszystkich państwa zachęcamy do pomocy. Bez tego dziennikarstwo w Polsce będzie gorsze - powiedział Jacek Żakowski.

Serwis Outriders spontanicznie uruchomił na Facebooku zbiórkę z pomocą dla "Press". Potrwa ona do 17 października.

Do wsparcia redakcji "Press" zachęca też Tvn24.pl. Serwis przypomina, że zbiórka kończy się w czwartek 17 października.

Zobacz, jak jeszcze można nas wesprzeć.

W niedzielę reporter Mariusz Szczygieł, odbierając Nike Czytelników „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl, zachęcał do wpłacania na zbiórkę na rzecz odbudowy redakcji „Press”.

(CP, 11.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.