Dział: PRASA

Dodano: Październik 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jak można nam pomóc

Po pożarze z wielu stron napływały do nas pokrzepiające słowa i propozycje pomocy. Ruszyła zbiórka organizowana przez przyjaciół z Outriders. Można nas także wspierać kupując prenumeratę, reklamy w "Press" i Presserwisie, czy wpłacając pieniądze na nasze konto.

Zbiórka

Serwis Outriders spontanicznie uruchomił na Facebooku zbiórkę z pomocą dla "Press". "Wszyscy są cali, ale biuro nie nadaje się do użytku. Chcemy okazać wsparcie całej redakcji, która od lat aktywnie opisuje polskie media, organizuje też liczne inicjatywy promujące dziennikarstwo, m.in. konkurs Grand Press, i umożliwić im możliwie szybki powrót do normalnej pracy" - zachęca Outriders.

Zbiórka prowadzona jest na Facebooku (LINK).

Prenumerata

Redakcję można także wspierać wykupując prenumeratę "Press". Pod tym linkiem można zamówić roczną prenumeratę papierowego wydania naszego dwumiesięcznika - Prenumerata "Press".

Reklama

reklama@press.pl

Wpłaty

Redakcję "Press" można także wspierać bezpośrednimi wpłatami na nasze konto. Wystarczy wpisać w tytule przelewu: Odbudowa

Podajemy nr konta:

ING Bank Śląski  19 1050 1520 1000 0023 5259 1925

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(CP, 08.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.