Dział: PRASA

Dodano: Październik 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jak można nam pomóc

Po pożarze z wielu stron napływały do nas pokrzepiające słowa i propozycje pomocy. Przyjaciele z Outriders zorganizowali zbiórkę, która zakończyła się 17 października. Można nas także wspierać kupując prenumeratę, reklamy w "Press" i Presserwisie, czy wpłacając pieniądze na nasze konto.

Zbiórka

Serwis Outriders spontanicznie uruchomił na Facebooku zbiórkę z pomocą dla "Press". "Wszyscy są cali, ale biuro nie nadaje się do użytku. Chcemy okazać wsparcie całej redakcji, która od lat aktywnie opisuje polskie media, organizuje też liczne inicjatywy promujące dziennikarstwo, m.in. konkurs Grand Press, i umożliwić im możliwie szybki powrót do normalnej pracy" - zachęca Outriders.

Zbiórka została zakończona 17 października. 425 darczyńców wpłaciło 31 606 zł.

Zbiórka była prowadzona na Facebooku (LINK).

Prenumerata

Redakcję można także wspierać wykupując prenumeratę "Press". Pod tym linkiem można zamówić roczną prenumeratę papierowego wydania naszego dwumiesięcznika - Prenumerata "Press".

Reklama

reklama@press.pl

Wpłaty

Redakcję "Press" można także wspierać bezpośrednimi wpłatami na nasze konto. Wystarczy wpisać w tytule przelewu: Odbudowa

Podajemy nr konta:

ING Bank Śląski  19 1050 1520 1000 0023 5259 1925

(CP, 08.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.