Dział: PRASA

Dodano: Październik 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dzienniki z dodatkami i wydaniami specjalnymi o wyborach

W dodatku "Fakt Polityka Wybory 2019", znajdą się wywiady z politykami wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych

Dzienniki ogólnopolskie przed wyborami ukażą się ze specjalnymi dodatkami.

Piątkowe wydanie "Faktu" powiększone będzie o ośmiostronicowy dodatek "Fakt Polityka Wybory 2019", w którym znajdą się wywiady z politykami wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych (Mateusz Morawiecki, Małgorzata Kidawa-Błońska, Włodzimierz Czarzasty, Jacek Wilk i Władysław Kosiniak-Kamysz), analizy i komentarze przedwyborcze. Redaktorem prowadzącym wydania jest Jan Stachurski z działu politycznego.

"Gazeta Wyborcza" od 9 do 14 października umożliwia czytelnikom bezpłatne czytanie wszystkich materiałów w jej serwisach internetowych. W niedzielę 13 października "GW" zorganizuje Wieczór Wyborców w siedmiu największych miastach Polski. Warszawskie spotkanie będzie transmitowane na Wyborcza.pl i w mediach społecznościowych od godz. 19.

W czwartkowym wydaniu "Rzeczpospolitej" pojawi się czterostronicowy dodatek w formie owijki z podsumowaniem, co zmieniło się w różnych dziedzinach życia przez ostatnie cztery lata. Od 4 września do 30 października do środowych wydań "Rz" dołączany jest ośmiostronicowy "Plus Minus na wybory".

"Dziennik Gazeta Prawna" w piątek wyjdzie jako magazyn z blokiem materiałów okołowyborczych. Już w poprzedni piątek magazyn był powiększony do prawie 50 stron i w całości poświęcony był tematyce wyborczej.

W piątkowym „Super Expressie” pojawi się sondaż przedwyborczy przeprowadzony przez instytut badań Pollster oraz wywiady z politykami startującymi w wyborach.

Wybory do parlamentu odbędą się w niedzielę 13 października w godz. 7-21. Cisza wyborcza rozpocznie się w sobotę o północy i potrwa do zakończenia głosowania.

Galeria: TOP 10 - Najchętniej oglądane programy we wrześniu

(JSX, 10.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.