Dział: PRASA

Dodano: Październik 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kolejne zmiany w "Fakcie", odchodzą dziennikarze z działu Ludzie

W ubiegłym tygodniu z "Faktem" rozstali się dziennikarze działu politycznego: Dariusz Grzędziński i Barbara Burdzy

Z zespołu "Faktu" (Ringier Axel Springer Polska) odeszli Agnieszka Schmidt i Maciej Kucharski, dziennikarze działu Ludzie. Do redakcji dołączyli Justyna Piąsta i Dawid Koczur.

"Z Maćkiem i Agnieszką planujemy kontynuowanie współpracy na luźniejszych zasadach" - informuje Magdalena Tymicka, szefowa działu Ludzie.

W ubiegłym tygodniu z "Faktem" rozstali się dziennikarze działu politycznego: Dariusz Grzędziński i Barbara Burdzy. To kolejne osoby, które w ostatnim czasie odeszły z tabloidu. Wcześniej z redakcją pożegnali się m.in. dziennikarz działu politycznego Radosław Gruca, szef tego działu Mikołaj Wójcik, wicenaczelni Marcin Walter i Maciej Kabroński, a także Sylwia Bartosek, Iga Burniewicz, Tomasz Jarosz i Robert Szulc. Pracę w "Fakcie" rozpoczęli z kolei m.in. Marcin Kowalczyk z "Super Expressu" i Anna Magierska. Od połowy stycznia dziennikiem kieruje Katarzyna Kozłowska.

Galeria: "Żmijowisko" w Canal+

(JSX, 08.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.