Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Business Insider Polska ogłosił listę osób, które zmieniają polski biznes

Na liście People Transforming Business znalazło się 80 osób (screen:Ptb.businessinsider.com.pl)

Podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy Górskiej serwis Business Insider Polska przedstawił autorską listę People Transforming Business. Znalazło się na niej 80 osób m.in. z branży mediów, reklamy, handlu i finansów.

Na liście znaleźli się zarówno doświadczeni biznesmeni i menedżerowie, jak i młodzi startupowcy, naukowcy, inwestorzy i aktywiści. „Wszystkich wyróżnionych łączy jedno: swoimi działaniami tworzą lub napędzają zmiany, które zmieniają Polskę, region, a czasem nawet cały świat” - podkreślono w komunikacie.

Wyróżnienia People Transforming Business podzielono na dziewięć kategorii: Media i reklama, Technologie konsumenckie, Technologie biznesowe, Opieka zdrowotna, Transport, Handel, Inwestowanie, Finanse oraz Lepszy kapitalizm.

„Wybraliśmy przede wszystkim osoby, które realizują nowatorskie pomysły na biznes, budują przewagę konkurencyjną w oparciu o nowoczesne technologie, działają w sposób odpowiedzialny społecznie i ekologicznie, a także osiągają sukcesy na zagranicznych rynkach i wpisują się w najnowsze globalne trendy” – powiedział Piotr Pilewski, p.o. redaktora naczelnego Business Insider Polska.

W kategorii Media i reklama zostali wyróżnieni:  Piotr Adamiec - MovieBird International; Robert Dyczkowski - RTB House; Marcin Iwiński, Michał Kiciński - CD Projekt; Katarzyna Kieli - Discovery Networks na Europę, Bliski Wschód i Afrykę oraz Anna Pańczyk - CEO Grey w Londynie.

Pełna lista wyróżnionych wraz z opisami ich działalności dostępna jest na stronie Business Insider Polska.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 05.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.