Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adamiak-Sroczyńska przestała kierować "Pytaniem na śniadanie" w TVP 2

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska kierowała "Pytaniem na śniadanie" od lutego 2017 roku (fot. Waldemar Kompała/TVP)

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska nie jest już szefową i producentką "Pytania na śniadanie" w TVP 2.

Poinformowała o tym na Facebooku. "Jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo, ze przestaje być producentem Pytania na śniadanie. Bardzo serdecznie dziękuje całej ekipie i mojemu zespołowi za to, że we mnie uwierzył i razem udało się nam zmienić wszystko, ale przede wszystkim prześcignąć konkurencje. Zaczęłam pracę w redakcji dwa lata temu, to był wspaniały okres" - napisała Adamiak-Sroczyńska. Pytana przez ”Presserwis” informuje, że pozostaje w TVP.

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska szefową "Pytania na śniadanie" została w lutym 2017 roku. Do końca czerwca 2019 roku pełniła obowiązki dyrektora agencji kreacji oprawy i reklamy oraz agencji kreacji rozrywki (po połączeniu ich w agencję kreacji rozrywki i oprawy dyrektorem została Anna Cyzowska).

Od sierpnia do listopada 2015 roku Adamiak-Sroczyńska była dyrektorem biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Jest współzałożycielką internetowego Radia Wnet, była specjalistką ds. PR radiowej Trójki. Pracowała również jako dziennikarka m.in. "Życia" i "Metra".

(KOZ, 12.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.